Referanslar

Bizim İçin Ne Dediler?

Eski yazılımımızın yetmediği noktada yeni bir sistem aramaya başlamıştık. Tam o sırada Tayfun Bey ile tanıştık. Yaklaşık yarım saatlik bir görüşme sonrasında "Evet" dedim. Bizi en çok cezbeden SAP Business One'nın Mobil yetenekleri oldu. Dinamik bir satış ekibi kurmayı planlıyorduk. Gelecekteki hedeflerimizi bütünüyle karşılayan bir sistem olması karar vermemizde en önemli etken oldu.

Şirketimiz, dünya genelinde anahtar teslim çözümler yürütmekte, inşaat ve endüstriyel kimyasal çözümler alanında faaliyet göstermektedir. SAP Business One'ı tercih etme nedenimiz, ihtiyaçlarımız ve hedeflerimiz doğrultusunda pazardaki en iyi ve güvenilir sistem olmasıdır. Özellikle güçlü CRM, mobil araçlar ve raporlama bizim için etkili oldu.

SAP Business One'ı kullanmaya başladığımızdan beri, finansal veriler, lojistik ve stok kontrolü konusunda önemli ilerlemeler gördük; bu da tedarik zincirimizde iyileşme sağladı. SAP Business One'ın mobil araçları hem yönetim hem de saha ekibi için çok etkili oldu. Müşteri taleplerine daha verimli ve hızlı cevap veriyoruz. Artık kuruluşumuz ve ağımız, başarılı bir şekilde büyürken daha güçlü, yenilikçi ve üretken.