Hizmetler

SAP B1 Uygulama ve Danışmanlık

Hitsoft, sektörel deneyimlerini en iyi iş uygulamaları ile harmanlayarak, firmalara özgün ve katma değer yaratan çözümler üretmektedir. SAP Business One ERP uygulama danışmanlığı hizmetleri kapsamında Hitsoft, bünyesindeki tecrübeli insan kaynakları gücünü ve bilgi birikimini kullanarak firmalara iş uygulamalarına yön verecek seviyede SAP’nin global standartlarına uyumlu uygulama danışmanlığı hizmeti sağlamaktadır. Bu kapsamda hazır içerikli uygulamalar ve sektörel çözümlerden de faydalanarak uygulama danışmanlık hizmetini zenginleştirmektedir

Danışman sertifikasyonu ve eğitimine verdiği önem ile bu alanda düzenli yatırımlar yapan Hitsoft başlıca, SAP Business One Proje Yönetimi, SAP Business One Finans Yönetimi, SAP Business One Müşteri İlişkileri Yönetimi, SAP Business One Lojistik Uygulamaları, SAP Business One İş Analitikleri, SAP Business One Mobil Uygulamalar ve SAP Business One HANA alanlarında uygulama danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

SAP B1 YAZILIM GELİŞTİRME

Hitsoft, SAP’nin Türkiye’de Business One platformunda sektörel çözümler geliştiren GOLD seviye bir iş ortağı olarak, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tamamen SAP geliştirme standartlarına uygun sektörel ya da spesifik yazılım geliştirme hizmetleri vermektedir. Hitsoft sadece kendi müşterilerinde değil, diğer SAP Business One ERP iş ortaklarının da faydalanabileceği ve müşterilerine sunabileceği sektörel uygulama ve çözümler geliştirmektedir.

SAP Business One ERP diğer birçok ERP'den farklı olarak .NET (VB / C#) geliştirme platformunda özelleştirme yapılabilen oldukça esnek bir yapıdadır. Bu sayede gerçekleştirdiğimiz projelerde müşteri istek ve ihtiyaçlarının tamamını hızlı bir şekilde özelleştirerek devreye alabiliyoruz.

SAP B1 TEKNOLOJİK ALTYAPI DANIŞMANLIĞI

Hitsoft olarak gerçekleştirdiğimiz her projede, şirketlerin iş süreçlerini bilgi sistemleri ile kurgulanıp verimlilik sağlamanın yanında bu süreçlerin yeniden gözden geçirildiğini ve verimliliklerin sorgulandığına şahit olduk.

Her bir müşterimizin kurumsal iş süreçleri gizliliğine sadık kalmak şartıyla, farklı müşterilerde ve farklı sektörlerde edindiğimiz iş süreçlerinin iyileştirmesi ve geliştirmesi, organizasyon yapısının ve bilgi sistemlerinin altyapısının yeniden tasarlanması ve iyileştirilmesi konusunda da müşterilerimize üst düzey danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

SAP B1 DESTEK HİZMETLERİ

Hitsoft olarak gerçekleştirdiğimiz her projede, şirketlerin iş süreçlerini bilgi sistemleri ile kurgulanıp verimlilik sağlamanın yanında bu süreçlerin yeniden gözden geçirildiğini ve verimliliklerin sorgulandığına şahit olduk.

Her bir müşterimizin kurumsal iş süreçleri, gizliliğe sadık kalmak şartıyla, farklı müşterilerde ve farklı sektörlerde edindiğimiz iş süreçlerinin iyileştirmesi ve geliştirmesi, organizasyon yapısının ve bilgi sistemlerinin altyapısının yeniden tasarlanması yanı sıra iyileştirilmesi konusunda da müşterilerimize üst düzey danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Detaylı
Bilgi Al