HAKKIMIZDA

Hitsoft, Türkiye’nin en hızlı ilerlemekte olan SAP iş ortaklarından biridir. 2000 yılında, ‘inovasyon’ ve ‘değer katma’ anlayışı ile yola çıkan çekirdek kadrosu, 2011 yılında Hitsoft çatısı altında bir araya gelmiştir. Merkezi İstanbul’da bulunan firma, deneyimli danışman kadrosu ile bugüne kadar çeşitli sektörlerde birçok başarılı proje gerçekleştirmiştir.

2013 yılında dünyanın lider kurumsal yazılım üreticisi SAP tarafından sunulan Business One ERP ürününün Türkiye’de yetkili çözüm ortağı oldu. Hitsoft, SAP Business One çözüm ortaklığı ile SAP’nin uluslararası kabul görmüş çözümleri ile kendi birikimini harmanlayarak global çözümler sunmaktadır.

Hitsoft, müşterilerine yenilikçi, değer katan ve rekabet gücünü artıran çözümleri üretmek misyonu ile Hitsoft uzmanlaşmış, genç ve dinamik kadrosu ile müşterilerine kaliteli ve uzun ömürlü çözümler sunmaktadır. Firmaların ihtiyaçlarını iyi anlayarak, doğru ve en uygun çözümler ile verimliliklerini artırmaları ve maliyetlerini azaltmaları için her zaman yanlarındadır.

Hitsoft’un vizyonu, işletmelerin verimliliğini ve izlenebilirliğini arttırmak, dijital dönüşüm yolculuklarına güç katmaktır. Hitsoft, benimsediği vizyonu ile gerçekleştirdiği her projede, yeni trendleri takip etmekte ve gelecekteki ihtiyaçları karşılayacak sürdürülebilir tasarımlar yapmaktadır.

Bugün itibarı ile Hitsoft aralarında Renault, Tırsan, Getir, Battal Holding ve TSM Global gibi birçok değerli markanın yer aldığı farklı sektörlerden firmalara hizmet sunmaktadır.

Toplam SAP Business One ERP kurulumu sayısı ile Türkiye’de en fazla proje gerçekleştiren Business One çözüm ortağı konumundadır.

Ayrıca toplam danışman sayısı ve SAP tarafından akredite edilen ve denetlenen sertifikalı danışman sayısında da Türkiye’nin en büyük çözüm ortağı konumundadır.

2017 yılı itibarı ile SAP tarafından müşteri memnuniyetine dayalı olarak ölçümlenen sertifikalandırma süreci ile “Recognized Expertise” sertifikasını almış ve SAP tarafından Business One ERP ürünü için tüm dünyada uzmanlığı kabul edilen çözüm ortakları arasına girmiştir.

Türkiye'nin farklı coğrafyalarında bayilik sistemi geliştirerek Anadolu'ya yerinde hizmet götüren Hitsoft hem Türkiye’de hem de dünyada bir çok ülkede projeler yapmaktadır.

Sektördeki Yolculuğumuz

2001

Kuruluş

Çekirdek kadromuzla yenilik ve katma değer ile birlikte yola çıktık.

2011

Hitsoft kurumsal yapı

Edindiği tecrübe ve imzaladığı başarılı projelerden sonra ekibimiz Hitsoft çatısı altında bir araya geldi ve sektördeki ilerlemesini hızlandırdı.

2013

SAP İş ortaklığı ve SAP Business One ERP çözüm ortağı

Dünyanın önde gelen kurumsal yazılım geliştiricisi olan SAP tarafından sunulan Business One ERP ürününün yetkili çözüm ortağı olduk.

2015

SAP Partneri Boyum IT ile iş ortaklığı

Avrupa'nın büyük ve deneyimli bir SAP ortağı olan Boyum IT ile ortaklık kurarak Türkiye'deki imalat sektörüne güçlü bir çözüm bulduk.

2016

Hitsoft DMS® SAP B1 Eklentisi Olarak Tescillendi

Ürünümüz olan Hitsoft Bayi Yönetim Sistemi (DMS®), SAP katalog sektörel çözümleri içerisinde global ölçekte SAP Business One Eklentisi olarak onaylandı.

2016

SAP Gold Partnerliği

SAP tarafından yapılan değerlendirmelere göre, tüm başarı kriterlerinde başarılı olduk ve SAP Gold Partner olarak kabul edildik. Hitsoft'a “Gold Partner” statüsü SAP tarafından referans kriterleri, ciro, sektörel deneyim ve danışmanlık personelinin uzmanlık düzeyi açısından değerlendirilerek verilmiştir.

2017

SAP “Recognized Expertise” Sertifikası

Müşteri memnuniyeti kriterlerimize dayanarak “SAP Recognized Expertise” sertifikasını aldık ve dünyada uzmanlığı kabul edilen çözüm ortaklarından biri olduk.

2017

Ankara Ofisi

Başkent ofisimizin kapılarını açarak, hizmet yayılımlarımızı Anadolu'daki birçok noktaya genişlettik ve bayilik sistemimizin temelini attık.

2019

On-site R&D Center Sertifikası

Dinamik ve yenilikçi vizyonumuzla, katma değerli ürünler ve projeler üretmek için Ar - Ge Departmanımızı yapılandırarak geleceği şekillendirdik ve “On-site R&D Center” (Yerinde Ar-Ge Merkezi) Sertifikası aldık.

Detaylı
Bilgi Al