Bloglar

2019-11-15

Hitsoft, Ar-Ge İlk 500'de!

Türkiye’de 2018 yılında yerinde Ar-Ge merkeziyle inovasyonu iş süreçlerine taşıyan Hitsoft, Turkishtime tarafından her yıl hazırlanan "Ar-Ge 250, Türkiye’nin En Çok Ar-Ge Harcaması Yapan Şirketleri’ raporunda ilk 500'deki yerini aldı.

2019-11-11

Yılbor SAP B1 ERP ile dijitalleşiyor

Akdeniz bölgesinin üretimdeki önemli isimlerinden Yılbor, SAP Business One ERP projesini Hitsoft ile gerçekleştirme kararı aldı.

2019-11-08

Alıcı Ticaret SAP B1 ERP'yi seçti

Akdeniz bölgesinin demir-çelik sektöründeki güçlü ismi Alıcı Ticaret, SAP Business One ERP projesi için Hitsoft'u tercih etti.

2019-10-23

Küvetsan Sunstar SAP B1 ERP ile güçleniyor

Akrilik ürünler, duş tekneleri, küvetler, jakuziler, kompakt sistem duş odaları üretimi yapan Küvetsan Yapı/Sunstar SAP Business One ERP projesi Hitsoft iş ortaklığı ile başlıyor.

2019-09-20

Egemen Group SAP B1 ERP ile dijitalleşiyor

Türkiye'nin vakumlu ambalaj ve poşet üreticisi Egemen Group, üretim ve dağıtım operasyonlarını daha da güçlendireceği SAP Business One ERP projesine Hitsoft iş ortaklığında başlıyor.

2019-07-04

Datacore, Hitsoft ile dijitalleşiyor!

Türkiye’nin veri depolama ve iş sürekliliği alanına odaklanmış ilk ve tek firması Datacore Bilgi Sistemleri, tüm süreçlerini Hitsoft ile dijitalleştiriyor. Hedeflerine SAP Business One ile yürüyecek olan Datacore, proje iş ortağı olarak Hitsoft'u tercih etti.

2018-12-24

Turkuaz Sağlık En Hızlı Büyüyen 100 Şirket Arasına Girdi

TÜRKİYE Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), “Türkiye'nin en hızlı büyüyen 100 şirketini” belirledi. 2012'den 2015'e üç yıllık büyüme hızları değerlendirilerek oluşturulan en hızlı 100 şirketi listesinde Hitsoft Müşterilerinden Turkuaz Sağlık da kendine yer buldu. Kurumsallaşma yolunda SAP Business One' yi tercih eden Turkuaz Sağlık'ı Hitsoft ailesi olarak tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

2018-09-20

Hitsoft SAP Expertise Sertifikasını Aldı

Hitsoft, SAP'nin partnerlerine yönelik yaptığı değerlendirmeler sonunda verdiği SAP Expertise Sertifikası'na almaya hak kazandı. Bu sertifika ile Hitsoft'un SAP üzerindeki uzmanlığı da belgelenmiş oldu.

2017-11-22

Hitsoft Bayileri Sap Business One Sertifikalarını Aldılar

Yıldız Teknik Üniversitesi teknoloji geliştime bölgesinde yapılan SAP Business One Danışmanlık Sertifika Programına katılan Hitsoft bayileri eğitimin sonunda sertifikalarını aldılar. Satış - Satın Alma - Lojistik - Üretim - Finans - Stok - CRM - Satış Sonrası Hizmetler - İK ve diğer tüm SAP Business One Modüllerinin eğitimlerinin verildiği etkinlik sonunda katılımcılara sertifikaları teslim edildi.

2016-11-14

Hitsoft, Bayileri ile Bir Araya Geldi

Hitsoft, Türkiye'nin farklı lokasyonlarında faaliyetlerini sürdüren 9 adet bayisi ile Hitsoft Bayiler Zirvesini gerçekleştirdi. Wyndham Grand İstanbul Europe Otel' de tüm gün süren zirvede Hitsoft'un 2017 hedefleri, SAP'nin 2025 vizyonu anlatıldı ve Hitsoft' un bayi yapılanması hakkında bilgiler verildi

2016-09-22

Hitsoft Ailesi Kahvaltı Organizasyonunda Bir Araya Geldi

Florya Develi restoranda gerçekleştirilen etkinlikte Hitsoft ailesi olarak mutlu dakikalar geçirdik. Ailelerinde katıldığı etkinlikte konu iş değil birlik ve beraberlikti.

2016-09-11

Hitsoft SAP Gold Partneri Oldu

Hitsot, SAP’nin partnerleri arasında yaptığı değerlendirmelere göre, belirlenen başarı kriterlerinin tümünde başarılı bulunarak SAP Gold Partner olmaya hak kazandı. Hitsoft'u “Gold Partnerlik” statüsüne SAP’nin belirlediği referans sayısı, ciro, sektörel deneyim, danışmanlık kadrosunda uzmanlık seviyesi gibi değerlendirme ölçütlerde başarılı bulunması taşıdı. Bununla birilikte 2017 yılı başında "SAP Expertise" sertifikasına da sahip olan Hitsoft müşterilerine en yüksek kalitede hizmet vermeye devam ediyor.

2016-07-25

SAP Business One Auto Etkinliği Gerçekleştirildi

Hitsoft'un ana aponsorluğunda SAP Business One Auto etkinliği gerçekleştirildi. Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri SAP, sektörel etkinliklerini 4 Haziran'da Wyndham Hotel Kalamış'ta gerçekleşen otomotiv buluşmasıyla sürdürdü. İşlerini büyütmeye odaklanan otomotiv dünyasının liderleri, SAP'nin sektöre özel geliştirdiği SAP Business One Otomotiv çözümüyle tanıştı.