Bloglar

2020-07-21

SAP Business One 10.0'da Üretim ve Proje Yönetimi

SAP Business One 10.0'un, kullanıcılarına sunduğu geliştirmeleri incelemeye devam ediyoruz. Sürüm 10, firmaların can damarı üretim ve proje yönetimine kattıklarıyla öne çıkıyor. Planlamanın temeli Gantt şeması proje yönetimini kolaylaştırıyor. Ürün reçeteleri artık çok daha gelişmiş, malzeme ve kaynak açıklamaları ise daha esnek bir yapıya kavuşuyor.

2020-06-22

SAP Business One 10.0'da Envanter, Stok Yönetimi ve Dağıtım

SAP Business One 10.0'un, dünya genelindeki kullanıcılarına sunduğu geliştirmeleri, Yenilikler Serimizde incelemeye devam ediyoruz. SAP B1 Sürüm 10, departmanlardaki işlevselliklere kazandırdığı iyileştirmelerle birlikte, işin ürünler ve depoya bakan kısmındaki temel alanlar olan Envanter, Stok Yönetimi ve Dağıtım fonksiyonlarında esneklik ve izlenebilirliği artırıyor.

2020-06-09

Bir Başarı Hikayesi: Centriplus

Centriplus, yaptığı üretim ve sağladığı hizmet süreçlerinin tüm aşamalarında üç aydır kesintisiz olarak SAP Business One kullanıyor. Centriplus'un memnuniyet ve başarısını paylaşmaktan gurur duyuyoruz. 

2020-06-04

e-İrsaliye Dönemi Başlıyor

Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından hazırlanan Vergi Usul Kanunu (VUK) Genel Tebliği ile hayatımıza giren e-Dönüşüm uygulamalarında e-İrsaliye için geri sayım başladı. e-İrsaliye Nedir? Neden e-İrsaliye? Kimler e-İrsaliye kullanabilir? e-İrsaliye'nin avantajları ve sistemin işleyişini sizler için inceledik.

2020-06-02

SAP Business One 10.0'da Satış, Satın Alma ve Hizmet (Servis)

SAP Business One 10.0'un, dünya genelindeki kullanıcılarına sunduğu geliştirmeleri, Yenilikler Serimizde incelemeye devam ediyoruz. SAP B1 Sürüm 10, departmanlardaki işlevselliklere kazandırdığı iyileştirmelerle birlikte, işin müşteriye bakan kısmındaki temel alanlar olan Satış, Satın Alma ve Hizmet modüllerinde esneklik ve kullanım kolaylığını artırıyor.

2020-05-22

SAP Business One 10.0'da Finansal Yönetim

SAP Business One 10.0'un heyecan verici özellikler ve platform zenginleştirmeleri ile dolu eliştirmelerini, Yenilikler Serimizde incelemeye devam ediyoruz. Finansallar Modülü özellik yükseltmelerinin öne çıkan konularına ve faydalarına odaklanıyoruz. Sürüm 10, en temel modüllerden biri olan Finansallar'da şeffaflık ve kullanım kolaylığını daha da artırıyor.

2020-05-14

Tarımda Yapay Zeka Uygulamaları

Her alanda kullanımı hızla artan yapay zeka teknolojilerinin tarımdaki uygulamaları, tarımın geleceğini belirlemede önemli yere sahip. Toprağın işlenmesi, ekim, sulama, mahsül bakımı ve kontrolü, toprak ve bitki durumu analizi süreçlerine yapay zekanın adapte edildiği uygulamalar giderek yaygınlaşıyor. Özellikle tarımsal üretimde verimlilik ve sürdürülebilirliği artırma imkanı ile ürün kalitesi ve gıda güvenliğini destekliyor.

2020-05-13

SAP Business One 10.0'da Yönetim

Merakla beklenen SAP Business One 10.0'un heyecan verici özellikler ve platform zenginleştirmeleri ile dolu. Dünya genelindeki kullanıcılarına sunduğu geliştirmeleri Yenilikler Serimizde incelemeye devam ediyoruz ve Yönetim (Administration) özellik yükseltmelerinin öne çıkan konularına ve faydalarına odaklanıyoruz. 

2020-05-07

SAP Business One 10.0 - Gelişmiş Kullanılabilirlik

Yeni ve modern görünümüyle SAP Business One 10.0, SAP Fiori'den esinlenen ve SAP UI5 teknolojisini kullanan masaüstü uygulamasında yeni Belize Deep temasıyla karşımıza çıkıyor. Sürüm 10.0'ın SAP Business One'ın kullanılabilirliğine kattığı gelişim, modern bir kullanıcı deneyimi (UX) tasarımına ek olarak, kullanıcı arayüzünün (UI) kendisinin de yeni işlevlerle zenginleştirilmesini de içeriyor.

2020-05-04

SAP Business One 10.0 - Yeni Web Client

SAP, bugüne kadar gelen en büyük güncellemeyi gerçekleştirerek, SAP Business One ERP sistemine birçok yeni ve yenilikçi özellik getiren Sürüm 10.0'u piyasaya sürdü. SAP Business One 10.0 sürümünde en çok merak edilen özelliklerden biri yeni web client. Giderek artan esnek erişim ihtiyaçlarını karşılayarak her yerden her zaman erişilebilir, yeni nesil bir bulut çözümüne dönüşümü de hızlandırıyor.

2020-04-03

Herkes İçin Ücretsiz Online Eğitim Programları

Yaşadığımız Koronavirüs salgını sebebiyle evde kalmaya gayret ettiğimiz bu dönemde vaktimizi en iyi şekilde değerlendirmek ve yeteneklerimizi geliştirmek için neler yapabiliriz? Uzaktan eğitim ve kurslar sunarak dijitalleşen dünyayı ve hızla değişen teknolojileri merkeze alan SAP'nin açık eğitim platformu OpenSAP'nin kapsam ve programlarını sizler için inceledik.

2020-04-01

Koronavirüs: İnsan ve İş Üzerindeki Etkileri 

İşletmeler finansal ve operasyonel zorlukların üstesinden gelirken, bir yandan da çalışanlarının, müşterilerinin ve tedarikçilerinin değişen ihtiyaçlarına hızla uyum sağlamaya çalışıyorlar. Şirketlerin kısa ve uzun vadeli etkilerini yönetebilmeleri için, nereden başlamanın ve nasıl aksiyon almanın faydalı olacağını sizler için inceledik.

2020-03-30

Koronavirüs ve İş Yönetimi: Şirketler için 3 Önemli İpucu

Hepimizin deneyimlediği gibi, tüm sektörler COVID-19'dan büyük ölçüde etkilenmeye devam ediyor. İnsanların yaşama, çalışma, alışveriş yapma ve birbirleriyle etkileşim kurma biçimleri değişti ve değişmeye de devam ediyor. Şimdi işinizin gelecekteki başarısı için alınacak eylemlerde bulunmanın tam sırası. Dolayısıyla, herşey yeni normale doğru evrilirken, işimizi geliştirmemiz için fırsatlar da karşımıza çıkıyor.

2020-03-25

Evden Çalışmaya Dair 10 İpucu

Koronavirüs tehdidinin ülkemizde de kendini göstermeye başladığı şu günlerde en kritik konunun sosyal mesafe olduğunun bilincinde olan birçok şirket de evden çalışma sistemine geçiş yapıyor. Biz de bugün sizlere, evden çalışma konusunda tavsiyelerimizi vereceğiz.

2019-11-15

Hitsoft, Ar-Ge İlk 500'de!

Türkiye’de 2018 yılında yerinde Ar-Ge merkeziyle inovasyonu iş süreçlerine taşıyan Hitsoft, Turkishtime tarafından her yıl hazırlanan "Ar-Ge 250, Türkiye’nin En Çok Ar-Ge Harcaması Yapan Şirketleri’ raporunda ilk 500'deki yerini aldı.

2019-11-11

Yılbor SAP B1 ERP ile dijitalleşiyor

Akdeniz bölgesinin üretimdeki önemli isimlerinden Yılbor, SAP Business One ERP projesini Hitsoft ile gerçekleştirme kararı aldı.

2019-11-08

Alıcı Ticaret SAP B1 ERP'yi seçti

Akdeniz bölgesinin demir-çelik sektöründeki güçlü ismi Alıcı Ticaret, SAP Business One ERP projesi için Hitsoft'u tercih etti.

2019-10-23

Küvetsan Sunstar SAP B1 ERP ile güçleniyor

Akrilik ürünler, duş tekneleri, küvetler, jakuziler, kompakt sistem duş odaları üretimi yapan Küvetsan Yapı/Sunstar SAP Business One ERP projesi Hitsoft iş ortaklığı ile başlıyor.

2019-09-20

Egemen Group SAP B1 ERP ile dijitalleşiyor

Türkiye'nin vakumlu ambalaj ve poşet üreticisi Egemen Group, üretim ve dağıtım operasyonlarını daha da güçlendireceği SAP Business One ERP projesine Hitsoft iş ortaklığında başlıyor.

2019-07-04

Datacore, Hitsoft ile dijitalleşiyor!

Türkiye’nin veri depolama ve iş sürekliliği alanına odaklanmış ilk ve tek firması Datacore Bilgi Sistemleri, tüm süreçlerini Hitsoft ile dijitalleştiriyor. Hedeflerine SAP Business One ile yürüyecek olan Datacore, proje iş ortağı olarak Hitsoft'u tercih etti.

2018-12-24

Turkuaz Sağlık En Hızlı Büyüyen 100 Şirket Arasına Girdi

TÜRKİYE Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), “Türkiye'nin en hızlı büyüyen 100 şirketini” belirledi. 2012'den 2015'e üç yıllık büyüme hızları değerlendirilerek oluşturulan en hızlı 100 şirketi listesinde Hitsoft Müşterilerinden Turkuaz Sağlık da kendine yer buldu. Kurumsallaşma yolunda SAP Business One' yi tercih eden Turkuaz Sağlık'ı Hitsoft ailesi olarak tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

2018-09-20

Hitsoft SAP Expertise Sertifikasını Aldı

Hitsoft, SAP'nin partnerlerine yönelik yaptığı değerlendirmeler sonunda verdiği SAP Expertise Sertifikası'na almaya hak kazandı. Bu sertifika ile Hitsoft'un SAP üzerindeki uzmanlığı da belgelenmiş oldu.

2017-11-22

Hitsoft Bayileri Sap Business One Sertifikalarını Aldılar

Yıldız Teknik Üniversitesi teknoloji geliştime bölgesinde yapılan SAP Business One Danışmanlık Sertifika Programına katılan Hitsoft bayileri eğitimin sonunda sertifikalarını aldılar. Satış - Satın Alma - Lojistik - Üretim - Finans - Stok - CRM - Satış Sonrası Hizmetler - İK ve diğer tüm SAP Business One Modüllerinin eğitimlerinin verildiği etkinlik sonunda katılımcılara sertifikaları teslim edildi.

2016-11-14

Hitsoft, Bayileri ile Bir Araya Geldi

Hitsoft, Türkiye'nin farklı lokasyonlarında faaliyetlerini sürdüren 9 adet bayisi ile Hitsoft Bayiler Zirvesini gerçekleştirdi. Wyndham Grand İstanbul Europe Otel' de tüm gün süren zirvede Hitsoft'un 2017 hedefleri, SAP'nin 2025 vizyonu anlatıldı ve Hitsoft' un bayi yapılanması hakkında bilgiler verildi

2016-09-22

Hitsoft Ailesi Kahvaltı Organizasyonunda Bir Araya Geldi

Florya Develi restoranda gerçekleştirilen etkinlikte Hitsoft ailesi olarak mutlu dakikalar geçirdik. Ailelerinde katıldığı etkinlikte konu iş değil birlik ve beraberlikti.

2016-09-11

Hitsoft SAP Gold Partneri Oldu

Hitsot, SAP’nin partnerleri arasında yaptığı değerlendirmelere göre, belirlenen başarı kriterlerinin tümünde başarılı bulunarak SAP Gold Partner olmaya hak kazandı. Hitsoft'u “Gold Partnerlik” statüsüne SAP’nin belirlediği referans sayısı, ciro, sektörel deneyim, danışmanlık kadrosunda uzmanlık seviyesi gibi değerlendirme ölçütlerde başarılı bulunması taşıdı. Bununla birilikte 2017 yılı başında "SAP Expertise" sertifikasına da sahip olan Hitsoft müşterilerine en yüksek kalitede hizmet vermeye devam ediyor.

2016-07-25

SAP Business One Auto Etkinliği Gerçekleştirildi

Hitsoft'un ana aponsorluğunda SAP Business One Auto etkinliği gerçekleştirildi. Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri SAP, sektörel etkinliklerini 4 Haziran'da Wyndham Hotel Kalamış'ta gerçekleşen otomotiv buluşmasıyla sürdürdü. İşlerini büyütmeye odaklanan otomotiv dünyasının liderleri, SAP'nin sektöre özel geliştirdiği SAP Business One Otomotiv çözümüyle tanıştı.