Blog

2020-05-04

SAP Business One 10.0 - Yeni Web Client

Dünya çapında en tanınmış ve gelecek vaat eden ERP sistemlerinden biri SAP Business One, milyonlarca işletmeye çözümler sunarak pazarda rekabet avantajı sağladı.
SAP, bugüne kadar gelen en büyük güncellemeyi gerçekleştirerek, SAP Business One ERP sistemine birçok yeni ve yenilikçi özellik getiren Sürüm 10.0'u piyasaya sürdü. İlk olarak, SAP HANA versiyonu ile tanıştığımız Sürüm 10.0, PL01 ile MS SQL kullanıcılarını bu yeni deneyimle buluşturuyor.

SAP B1 9.3'ten bu yana en çok beklenen sürüm olan SAP Business One 10.0, heyecan verici özellikler ve platform geliştirmeleriyle dolu. Dünya genelindeki kullanıcıları için neleri içerdiğini sizler için incelemeye başlayacağız.

SAP Business One 10.0'daki Yenilikler

SAP Business One 10.0'un odak noktası platformu kullanma kolaylığı, maliyet etkinliği ve bulut üzerinde çalışma yeteneği olması yeni sürümün en dikkat çeken yanlarından. SAP ekibi, kullanıcılarına daha yüksek kullanılabilirlik, daha iyi güvenlik ve daha sağlam platform kararlılığı sağlamayı hedefliyor ve daha uygulanabilir ve maliyet avantajlı modeller sunabiliyor.

Yeni Web Client (Web İstemcisi)

SAP Business One 10.0 sürümünde en çok merak edilen özelliklerden biri de yeni web client. Giderek artan esnek erişim ihtiyaçlarını karşılayarak her yerden her zaman erişilebilir, yeni nesil bir bulut çözümüne dönüşümü de hızlandırıyor.  
Modern stili ve artan kullanılabilirliği ile dikkat çeken bu yeni sürümle kullanıcıları, SAP Fiori ve SAP UI5 teknolojilerine dayanan yepyeni bir yerel web istemcisi bekliyor. İlk olarak 10.0 sürümüyle HANA versiyonu için piyasaya çıkan sistem, PL01 ile MS SQL desteği de kazanarak tüm kullanıcılara ulaşmayı başarıyor. 

Özellikle SAP Fiori kullanıcı deneyimine göre tasarlanan Sürüm 10.0 web cilent, SAP Business One'ın tüm temel süreçlerini ve iş mantığını destekler.

- Satış Teklifleri, Müşteri Siparişleri, ve Satış Faturalarının oluşturulması, işlenmesi ve güncellenmesi (PL01)

- Kalemlerin, Muhattapların ve Faaliyetlerin oluşturulması ve güncellenmesi

- Gelişmiş analitik grafik özellikleri 

- Web istemcisini Google Chrome veya Firefox web tarayıcısını kullanarak bir masaüstü bilgisayarda veya tablette başlatarak optimize edilmiş kullanıcı deneyimi sunmaktadır. Ayrıca doğrudan SAP Business One masaüstü uygulamasından başlatarak da kullanmak mümkün.

SAP Business One 10.0 ve PL01 ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayın.

SAP Business One 10.0 ile gelen değişim ve yenilikleri yazılarımızda incelemeye devam edeceğiz. Takipte kalın. Sağlıkla kalın.
 

Benzer  Bloglar

Detaylı
Bilgi Al