Blog

2020-06-09

Bir Başarı Hikayesi: Centriplus

Centriplus, yaptığı üretim ve sağladığı hizmet süreçlerinin tüm aşamalarında üç aydır kesintisiz olarak SAP Business One kullanıyor. 

'Güçlü servis, güçlü satış' diyen Centriplus, en zorlu zamanlarda bile SAP B1 ile işlerini etkin bir şekilde yönetip takip etti. İşinde entegrasyon ve verimliliği artırarak daha çevik iş süreç süreçleri ve dijital işletme yapısına kavuştu.

 

" Toplantı sırasında gerekli olan raporları SAP B1'da açıyor, anında alabiliyoruz. Bu bizim için büyük kolaylık ve gerçek zamanlı bilgiye erişim demek."

 

25 yıllık tecrübesiyle üretim hatları, anahtar teslim yeni hatlar, ekipmanların bakım ve onarım hizmetlerini gerçekleştiren Centriplus, tüm iş süreçlerini Hitsoft iş ortaklığıyla SAP Business One'a taşıma kararı almıştı. Kısa sürede tamamlanan proje, CRM'den finansal yönetime, üretimden stok kontrolüne, proje yönetiminden servise kadar tüm süreçleriyle başarıyla canlıya geçmişti.

Şimdi ise kutlama zamanı! 

Dijitalleşme ve verimli iş yönetimi hedeflerine güçlenerek ilerleyen Centriplus'un memnuniyet ve başarısını paylaşmaktan gurur duyuyoruz. 

Birlikte nice güzel başarı hikayeleri yazmak dileğiyle...

 

Sağlıkla kalın.

 

 

Benzer  Bloglar

Detaylı
Bilgi Al