SAP'in en yeni ERP ürünü ile tanışın!

SAP® Business One ERP uygun maliyetli, uygulaması kolay, eksiksiz bir iş çözümüdür; bellek içi bilgi işlem veritabanımız (SAP HANA®) ile desteklenen çözüm, fiziki olarak kurulabilir veya bulut hizmeti olarak yararlanılabilir. Özellikle KOBİLER için tasarlanmış olan çözüm şirketin büyümesini, kârlılığın ve kontrolün artırılmasına olanak tanır; işletme süreçlerinizi otomatikleştirir.

Hem yöneticiler hem de çalışanlar bilgileri daha etkili bir şekilde işleyerek doğru kararlar alabilirler. İş sahipleri ve yöneticiler artık tek bir sistem üzerinden tüm işletme çapındaki kritik, son dakika iş bilgilerinin birleştirilmiş ve gerçek bir görünümüne istedikleri zaman erişebilirler.

Yoğun kullanılan tüm Microsoft Office® bileşenleri (Outlook, Excel, Word vb.) ile tam entegrasyon sağlar. Bu sayede eski alışkanlıklarınızı yeni nesil bir ERP ile entegre etmiş olursunuz.

SAP EkoSistemi

Biliyor Muydunuz?

Hitsoft, Business One ERP ürünün satış ve danışmanlık hizmetlerinde SAP tarafından yetkilendirilmiş, bu konuda Türkiye'nin en geniş kadrosuna ve en fazla kuruluma sahip danışmanlık firmasıdır.  Ayrıca SAP tarafından müşteri geri bildirimlerine dayalı olarak verilen "SAP Recognized Partner" sertifikasına sahiptir.

İLETİŞİME GEÇİN

Daha Yakından Bakın


Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji
Geliştirme Bölgesi, B2 Blok No:109
Davutpaşa / İstanbul, Türkiye
Telefon: +90 (212) 483 74 16
Fax: +90 (212) 483 74 17
Email: info@hitsoft.com.tr

Hitsoft | SAP Partner Hitsoft | SAP Partner Hitsoft | SAP Partner Hitsoft | SAP Partner