Hakkımızda

İşletmelerin verimliliğini ve izlenebilirliğini arttırmak, dijital dönüşüm yolculuklarına güç katmak vizyonu ile hareket eden Hitsoft 2001 yılında kuruldu. 2013 yılında Dünya'nın lider kurumsal yazılım üreticisi SAP tarafından sulunan Business One ERP ürününün Türkiye'de yetkili çözüm ortağı oldu. Sahip olduğu endüstri birikimini SAP’in global gücü ile birleştirerek Türkiye’nin önde gelen SAP çözüm ortağı konumuna geldi.

Bugün itibarı ile Hitsoft  aralarında Renault, Tırsan, Battal Holding ve TSM Global gibi birçok değerli markanın yer aldığı farklı sektörlerden  firmalara hizmet sunmaktadır. Toplam SAP Business One ERP kurulumu sayısı ile Türkiye’de en fazla proje gerçekleştiren Business One çözüm ortağı konumundadır. Ayrıca toplam danışman sayısı ve SAP tarafından akredite edilen ve denetlenen sertifikalı danışman sayısında da Türkiye’nin en büyük çözüm ortağı konumundadır. 2017 yılı itibarı ile SAP tarafından müşteri memnuniyetine dayalı olarak ölçümlenen sertifikalandırma süreci ile “Recognized Expertise” sertifikasını almış ve SAP tarafından Business One ürünü için tüm dünyada uzmanlığı kabul edilen çözüm ortakları arasına girmiştir.
Türkiye'nin farklı coğrafyalarında bayilik sistemi geliştirerek Anadolu'ya yerinde hizmet götüren Hitsoft aynı zamanda farklı coğrafyalarda da projeler yapmaktadır.
 

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji
Geliştirme Bölgesi, B2 Blok No:109
Davutpaşa / İstanbul, Türkiye
Telefon: +90 (212) 483 74 16
Fax: +90 (212) 483 74 17
Email: info@hitsoft.com.tr

Hitsoft | SAP Partner Hitsoft | SAP Partner Hitsoft | SAP Partner Hitsoft | SAP Partner